SWIFTERDISC XO_PROFI od Bednara

Ciąg dalszy nowości 😎
SWIFTERDISC XO_PROFI to nowa linia modelowa kompaktowych bron talerzowych w portfolio BEDNAR Polska .
Brona talerzowa produkowana jest z szerokością roboczą 7,25 metra.
🟡Wszechstronność
Dzięki częściom zamiennym możesz przystosować SWIFTERDISC XO_PROFI zarówno do prac po żniwach, jak i do przygotowania gleby do siewu
▪️ SWIFTERDISC XO_PROFI z zamontowanymi karbowanymi lub agresywnymi talerzami o średnicy 520 x 5/560 x 5mm zapewnią doskonałe cięcie i mieszanie resztek pożniwnych z glebą.
Tylne wały ugniatające zagęszczają glebę i zamykają profil gleby, aby zapewnić równomierne wschody poplonów.
▪️Jeśli chcesz używać brony Swifterdisc XO_PROFI do przygotowania gleby zalecamy montaż przedniej włóki Crushbar – aby wyrównać nierówności i skruszyć nierówne bruzdy.
⚫️System X-PRECISE
Modele SIFTERDISC XO_PROFI mają sekcje talerzowe ułożone w kształcie litery X. Ta innowacja eliminuje znoszenie maszyny na boki, dzięki temu kultywator talerzowy precyzyjnie śledzi ślady ciągnika. Centralna tarcza zmniejsza ryzyko powstawania redlin.
🟡Zintegrowany układ osi i wałów
Konstrukcja zapewniająca lepszą stabilność przy dużej prędkości i eliminuje luki w kultywatorach tarczowych z dwoma wałami w jednym rzędzie.
Zintegrowana oś zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru maszyny, eliminuje jej kołysanie. Taka konstrukcja zapewnia bezpieczniejszy transport i zmniejsza promień skrętu ciągnika z kultywatorem na uwrociu.
⚫️Bednar Easy Control
SWIFTERDISC XO_PROFI jest w pełni kompatybilny z ISOBUS. Oprogramowanie zapewnia w pełni automatyczne składanie i rozkładanie maszyny za pomocą jednego przycisku, a wszystkie parametry pracy ustawia się wpisując wartości na terminalu. Wszystkie ustawienia, w tym głębokość roboczą, można wygodnie regulować również podczas pracy, co zapobiega niepożądanym przestojom.
🟡Zaczep hydrauliczny
Zastosowanie tej technologii ułatwia połączenie z pojazdem ciągnącym, a przede wszystkim poprawia jakość pracy, ponieważ brona doskonale kopiuje wszelkie nierówności terenu.
⚫️Talerze jako spulchniacze śladów
Zastosowanie talerzy zapewnia doskonałe spulchnianie utwardzonej warstwy gleby. Dodanie przekładek między uchwytami talerzy może zwiększyć głębokość roboczą talerzy w stosunku do innych talerzy w rzędzie o 2-4cm.
2021-12-03T09:36:04+00:00 Autor |Aktualności|