O nas

O nas 2018-01-19T15:20:17+00:00

Witamy w Agriteam!  W pierwszej i jedynej polskiej Firmie zajmującej się dystrybucją i serwisem maszyn Agrifac.

Nie jesteśmy dużą firmą, ale weszliśmy na trudny rynek i osiągamy zamierzony cel. Chcemy dostarczać naszym Klientom produkty, dzięki którym ich praca będzie łatwiejsza, bezpieczniejsza i efektywniejsza. Wierzymy, że wszystko jest w zasięgu możliwości. Codziennie dążymy do tego, by nasze marki znalazły miejsca w umysłach i gospodarstwach naszych klientów.

CEL – TO DZIĘKI NIEMU JESTEŚMY. TRUDNA JEST JEGO IDENTYFIKACJA, ALE JESTEŚMY PO TO ABY DOSTARCZYĆ TOBIE INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW. DBAMY O TO, ABY ZADOWOLENIE BYŁO PO STRONIE KLIENTÓW JAK I PRACOWNIKÓW.

Nasi doradcy, z którymi się spotykasz, to ludzie z pasją. Prawdziwi profesjonaliści. Połączenie doświadczenia, praktyki i zamiłowania w ……. daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. Nie pracujemy szablonowo. Dla nas każdy klient jest traktowany indywidualnie, ma inne potrzeby. Żyjemy wyzwaniami i osiągamy coraz to lepsze efekty.

Nasz zespół

Wojciech Kowalewski
Wojciech Kowalewski
Z Firmą związany od zawsze! To jego drugi dom! Odpowiada za maszyny Agrifac i Bednar no i oczywiście za całą Firmę. W razie potrzeby potrafi zorganizować serwis maszyn w 24h. Dba o to, aby prace przy nich odbywały się szybko i sprawnie. Jest handlowcem, który bardzo dobrze rozumie potrzeby klientów.[?] Prywatnie mąż i ojciec trójki uroczych dzieci. Rolnik. W tzw. międzyczasie – wędkarz. Zawsze można na niego liczyć.
Jarosław Kowalewski
Jarosław Kowalewski
W Agriteam od startu. Posiada duże doświadczenie w branży. Od dziecka związany z rolnictwem. W gospodarstwie rodzinnym jest odpowiedzialny za park maszynowy. Doskonale zna maszyny Agrifac, w szczególności opryskiwacz samojezdny Condor. Prywatnie pasjonat mechanizacji. Uzależniony od motocykli. Otwarty na kontakty z innymi ludźmi.
Krzysztof Bąkowski
Krzysztof Bąkowski
Jest z nami od 2016 roku. Jego doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm, pozwala mu odnosić sukcesy w naszej Firmie. Odpowiedzialny za ładowarki Waidemann. Ostoja spokoju. Trudno wyprowadzić go z równowagi. W życiu wiele mocy daje mu syn Cyprian.

I wielu innych : w serwisie, sprzedaży i marketingu, bez których byłoby bardzo trudno być w miejscu, w którym jesteśmy.

Od 7 lat koncentrujemy swoją działalność na rynku średnich i dużych gospodarstw. W ciągu tych 7 lat wiele gospodarstw / klientów zaufało naszej Firmie. Tym klientom uświadomiliśmy, jak dużo w ich pracy może zmienić odpowiednia maszyna. Technologia tego sprzętu pozwala zredukować koszty poniesione na uprawy i nie tylko…

W 2017 roku znaleźliśmy się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Miesięcznika Forbes”. To udowodniło nam, że warto się rozwijać. Jesteśmy na 24 pozycji na liście ogólnopolskiej, czyli w setce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, oraz na II pozycji w woj.kujawsko – pomorskim. Tytuł „Diamenty Miesięcznika Forbes 2017” potwierdza pozycję Agriteam wśród najlepszych przedsiębiorców i najszybciej rosnących firm w Polsce, wśród małych spółek.

Znamy się bardzo dobrze na pracy rolnika.

Sprawdź czy możemy coś dla Ciebie zrobić!