Zbiorniki do paliw

Zbiorniki do paliw 2018-01-19T13:19:00+00:00

W ofercie posiadamy zbiorniki dwupłaszczowe SWIMER do magazynowania paliw oraz wszelkiego rodzaju substancji płynnych takich jak AdBlue, nawozów RSM, wody, płynów poeksploatacyjnych i wszelkiego rodzaju środków chemicznych. Są to flagowe produkty firmy Swimer. Zbiorniki są wykonane z wysokiej jakości polietylenu, który jest odporny na zróżnicowane warunki pogodowe. Wszystkie stacje paliw wyposażone są w system filtracyjny, zapewniający najwyższe parametry paliwa.  Ministacja paliw to idealne rozwiązanie dla firm oraz gospodarstw rolnych, aby obniżyć koszty oraz mieć kontrolę nad dystrybucją paliwa. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemnościach od 1500 do 5000 litrów w atrakcyjnych cenach. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaproponować optymalne wyposażenie zbiornika.

Szczegółowych informacji udzielimy Państwu pod nr tel: 605 64 00 64. Zapraszamy również do sklepu internetowego: sklep.agriteam.pl

Paliw rolniczych nie wolno przechowywać w każdym pojemniku. Od 2010 roku obowiązuje w Polsce akt prawny (Dz. U. z 2014 r. poz. 1372), który reguluje zasady przechowywania benzyn jak i oleju napędowego. Rozporządzenie dopuszcza przechowywanie paliw płynnych klasy III (oleju napędowego), na potrzeby własne użytkownika, w zbiorniku naziemnym dwupłaszczowym o pojemności do 5m3. Warto pamiętać, że zbiornik trzeba zgłosić do UDT. Zbiorniki do pojemności 2500l włącznie objęte są uproszczonym dozorem technicznym i do takich urządzeń nie jest wydawana decyzja zezwalająca na jego użytkowanie. Natomiast zbiorniki powyżej 2500l pojemności wymagają badań co dwa lata.

Każdy rolnik, który pobiera dopłaty bezpośrednie zobowiązany jest do przestrzegania wymogów cross-compliance. W sytuacji, gdy rolnik nie dostosuje się do norm dotyczących m.in. ochrony wód podziemnych przed zanieczyszczeniem niebezpiecznymi substancjami (GAEC 3), jego płatności bezpośrednie będą odpowiednio zmniejszone.

SPRAWDŹ OFERTĘ W E-SKLEPIE