Referencje

/Referencje
Referencje 2018-02-20T13:11:40+00:00

Od 7 lat koncentrujemy swoją działalność na rynku średnich i dużych gospodarstw. W ciągu tych 7 lat wiele gospodarstw / klientów zaufało naszej Firmie. 

„Gospodarujemy na 1720 ha gruntów ornych, uprawiamy rzepak oz. na 450 ha, pszenicę oz. na 650ha, jęczmień oz. na 100 ha, jęczmień jary na 250 ha, bobowate na 120 ha i na 150 ha ziemniaki sadzeniaki. Opryskiwaczem AGRIFAC 30 m pracujemy drugi rok. Jest to maszyna niezawodna, praktycznie bezawaryjna. W ciągu roku pryskamy 10 tys. ha, robi to jeden człowiek. Piszę o tych danych, by uzmysłowić ogrom roboty jaką robi ta maszyna. Prosta w obsłudze, a jednocześnie komfortowa dla operatora. Stopień obsługi nie przekracza średnich możliwości pracowników. Dostępność i szybkość działania serwisu sprawia, że czujemy się bezpiecznie i w każdej chwili możemy liczyć na szybką naprawę lub instruktaż. Z pewnością mogę polecić taką maszynę innym rolnikom.

Dyrektor Szczepan Malinowski,
Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Spółka z o.o.

„Opryskiwacze samojezdne Agrifac stanowią o sile parku maszynowego naszego gospodarstwa. W sezonie pokonują tysiące hektarów, niejednokrotnie sprawdzając się nawet w najcięższych warunkach terenowych. Wydajna praca opryskiwaczy nie byłaby możliwa bez wsparcia wykwalifikowanych serwisantów oraz terminowych przeglądów. Wspólnie z firmą Agriteam zmodernizowaliśmy swoje maszyny, dostosowując ich wyposażenie do naszych potrzeb. Stały kontakt serwisu bezpośrednio z holenderskim producentem stanowi tutaj dodatkowy atut i jest gwarancją bezawaryjnej eksploatacji. Z perspektywy naszego gospodarstwa z całą pewnością zakup opryskiwaczy marki Agrifac przy współpracy z firmą Agriteam można nazwać udanym.”

Zespół CGFP,
CGFP Sp. z o.o. Grupa Fundacja Potulicka

Top Farms Głubczyce z pełną odpowiedzialności może polecić firmę Agriteam jako serwisanta i dostawcę części do opryskiwaczy Agrifac. Od samego początku współpraca jest na wysokim poziomie. W ciągu roku każdy z naszych opryskiwaczy pryska ponad 15 000 ha, co sprawia, że sprzęt musi być sprawny każdego dnia. I tu w 100% sprawdza się Agriteam. Serwis dociera w kilka godzin, a części już następnego dnia są w naszej firmie.

Dawid Telega Z-ca Dyrektora Działu Mechanizacji, Top Farms Głubczyce Sp. z o.o.